Projekty

Lato w Zajezdni

25 Czerwiec - 27 Czerwiec 2021 Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska
banner

Lato w Zajezdni

„Lato w Zajezdni” powraca! Mamy dla was multum atrakcji przed naszym Centrum Historii Zajezdnia.
Od 25 do 27 czerwca czekają na was gry, zabawy, quizy, strefa zdrowia a także pchle targi!

W tym roku zaczynami wakacje z przytupem, oferując wam aż trzy dni świetnej zabawy

Piątek 25.06.2021 – Zaczynamy od niesamowicie tajemniczej gry terenowej „Gdzie Licho nie może…”. To wciągająca przygoda osadzona w świecie mitologii słowiańskiej z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki – oparte o technologię Action Track która dostępna jest dla każdego w smartfonach! Start gry w parku Grabiszyńskim o godzinie 18:00, meta przy Centrum Historii Zajezdnia!
W piątek odwiedzą nas również zabytkowe pojazdy z Muzeum Motoryzacji w Topaczu, które będą cieszyły oczy aż do niedzieli!

Sobota 26.06.2021 – „Gry podwórkowe - zdrowie, bezpieczeństwo, świadomy wrocławianin” powracają w czasie święta Wrocławia! Jak co rok cały plac wypełnią najróżniejsze atrakcje dla każdego! Przygotowaliśmy stoiska, przy których dowiecie się jak być zdrowym a także zadbacie o swój stan zdrowia. Dla dzieci nie zabraknie gier, zabaw oraz dmuchanych zamków!
Dowiecie się jak dbać o prawidłową dietę, zbadacie swój wzrok oraz zrobicie przegląd stomatologiczny – oczywiście bezboleśnie i za darmo. Po takiej dawce atrakcji niezbędny będzie posiłek w punkcie małej gastronomii, który również będzie już na was czekał!

Niedziela 27.06.2021 – Startuje comiesięczny cykl Pchlich Targów! Chcecie sprzedać niepotrzebne szpargały? A może wymienić książkę na bardziej wciągającą? Wszelkie błyskotki, walizki, mydło i powidło na pewno znajdziecie na naszym pchlim targu. Sprzedawajcie, wymieniajcie lub po prostu przyjdźcie i przekonajcie się na własne oczy jak to wygląda. Gwarantujemy, że nie wyjdziecie z pustymi rękoma! Zapraszamy od godziny 10 do 14 w niedzielę 27.06.
W niedzielę również nie zabraknie atrakcji dla młodszego audytorium – wciąż będą gry i zabawy!