RADOSNA PARADA NIEPODLEGŁOŚCI

Zapraszamy na Radosną Paradę Niepodległości 11 listopada.

RADOSNA PARADA NIEPODLEGŁOŚCI

11 LISTOPADA (SOBOTA)

START: 10.00.

TRASA: PLAC WOLNOŚCI – CENTRUM HISTORII ZAJEZDNIA

Po raz kolejny Centrum Historii Zajezdnia zaprasza na wyjątkową, Radosną Paradę Niepodległości!

Chcemy, żeby wrocławianki i wrocławianie wspólnie, wielopokoleniowo, barwnie i rodzinnie świętowali ten dzień!

Zaproście więc rodzinę, przyjaciół, znajomych. Weźcie biało-czerwone flagi i chodźcie z nami! W paradzie już zadeklarowali udział artyści, twórcy, sportowcy, uczniowie i przedstawiciele środowisk zrzeszających osoby z niepełnosprawnością. Będzie też orkiestra, chorągwiarze, maskotki i mażoretki oraz Reprezentacyjny Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca „Wrocław". Na Paradzie nie zabraknie także Konnej Straży Miejskiej oraz Reprezentacyjnej Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. A na czele Parady, jak co roku, pojedzie nasz zabytkowy autobus Jelcz 043 „Ogórek”. Bardzo liczymy na Wasz udział w tym pięknym i radosnym świętowaniu!

Wyruszymy o godzinie 10.00 z placu Wolności i przez plac Legionów dojdziemy do Centrum Historii Zajezdnia. Tutaj o godzinie 12.00 wspólnie odśpiewamy Mazurka Dąbrowskiego.

A na cały weekend 11–12 listopada przygotowaliśmy wiele atrakcji. Szczegóły w wydarzeniu.

Radosna Parada Niepodległości jest organizowana przez Ośrodek Pamięć i Przyszłość, Gwardię Gryfa oraz WCRS i uzyskała dofinansowanie ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

11 lis

Wydarzenie całodniowe

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

Wstęp wolny