Koncert ZŁOTE LATA POLSKIEGO ROCKA w Centrum Historii Zajezdnia

Kolejny dzień pełnego wrażeń koncertu wROCK for Freedom, tym razem usłyszymy przeboje lat 80 oraz najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka

wROCK for Freedom zaprasza na koncert „Złote lata polskiego rocka”. 29 sierpnia spotkamy się, tradycyjnie już, w Centrum Historii Zajezdnia – gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.

Pierwsza część koncertu dedykowana będzie pamięci Krzysztofa Krawczyka, wybitnego polskiego wokalisty, który odszedł od nas przedwcześnie w kwietniu tego roku, ale jego twórczość pozostanie w pamięci niezliczonej ilości fanów. W specjalnie przygotowanym programie pt. „To co dał nam świat" usłyszymy najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka z wszystkich etapów jego długiej kariery - od zespołu Trubadurzy, przez solowe projekty w Polsce i za granicą, po współpracę z Goranem Bregovicem i Edytą Bartosiewicz. W Centrum Historii Zajezdnia zabrzmią znane wszystkim przeboje: „Jak minął dzień”, „Byle było tak”, „Pamiętam ciebie z tamtych lat”, „Byłaś tu”, „Parostatek”, „Mój przyjacielu”, „Trudno tak (razem być nam ze sobą...)” i wiele innych utworów z szerokiego repertuaru artysty.

W drugiej części koncertu zaprosimy publiczność do wspólnego śpiewania rockowych przebojów z lat 80'. W koncercie „Chcemy być sobą” zagramy i zaśpiewamy razem piosenki Perfectu, Dżemu, Lady Pank, Budki Suflera, Maanamu, Lombardu, Kultu, Republiki, Turbo i innych polskich zespołów, które tworzyły historię polskiej muzyki równolegle z historią Polski i Europy tworzoną, jawnie i w podziemiu, przez NSZZ „Solidarność” w latach 80-tych XX wieku.

Podczas koncertu usłyszymy wrocławskich wokalistów znanych z telewizyjnych programów „The Voice of Poland”, „Bitwa na głosy” i „Szansa na sukces”. Akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem artystycznym Marka Popowa z gościnnym udziałem gitarzysty zespołu Perfect - Jacka Krzaklewskiego.

Zapraszamy do wspólnego śpiewania!
29.08.21 godz.17.00 Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184

ZŁOTE LATA POLSKIEGO ROCKA Piosenki Krzysztofa Krawczyka oraz rockowe przeboje lat 80'

bilety: 40 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu

wejściówki (studenci i uczniowie): 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w serwisach: wrockfest.pl, eventim.pl, ebilet.pl, kupbilecik.pl, goingapp.pl rezerwacje: [email protected]

29 sie

Wydarzenie całodniowe

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

40 zł

Powiązane wydarzenia