KULT zagra plenerowy koncert we Wrocławiu!

28 sierpnia w Zajezdni, w ramach cyklu wRock for Freedom, odbędzie się plenerowy koncert KULTu

wROCKfest.pl zaprasza na plenerowy koncert legendy polskiego rocka. KULT zagra 28 sierpnia, w ostatnią sobotę wakacji, na terenie Centrum Historii Zajezdnia – gdzie od lat odbywają się koncerty z cyklu wROCK for Freedom.

Zespół KULT powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie "Remont". KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat. Polscy radiosłuchacze znają doskonale wiele utworów Kultu ze wszystkich list przebojów np.„Piosenka młodych wioślarzy”, „Do Ani”, „Krew Boga”, „Polska”, „Parada wspomnień”, „Rząd oficjalny”, „Baranek”, „Kochaj mnie, a będę twoją”, „Gdy nie ma dzieci” i inne.

Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych. Ich koncerty to ponad 2-godzinne spektakle.

Skład zespołu:

Kazik Staszewski - śpiew, saksofon
Konrad Wantrych - klawisze
Piotr Morawiec - gitara
Ireneusz Wereński - bas
Wojciech Jabłoński - gitara
Tomasz Goehs - perkusja
Janusz Zdunek - trąbka
Mariusz Godzina - saksofon tenorowy, saksofon barytonowy
Jarosław Ważny - puzon

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Kazik Staszewski, którego działalność zespołowa jak i solowa charakteryzuje się nie tylko sukcesami pod względem artystycznym ale i komercyjnym.

28.08.21 godz.19.00
Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184

Bilety:

I pula: 89 zł
miejsca siedzące: 120 zł

Bilety dostępne w serwisach: wrockfest.pl, eventim.pl, ebilet.pl, kupbilecik.pl, goingapp.pl rezerwacje: [email protected]

28 sie

Sobota, 19:00-22:00

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

89 zł