Od nowa / New beginnings / 2. edycja Remembrance and Future Forum

Spotkajmy się na Forum, do zobaczenia w Zajezdni!

Podczas Remembrance and Future Forum rozmawiamy o najważniejszych wyzwaniach i dylematach współczesności, kwestiach istotnych zarówno z punktu widzenia Wrocławia, Polski, jak i całej Europy. Szukamy na nie odpowiedzi, czerpiąc inspirację z powojennej historii naszego miasta.

Obecna edycja Remebrance and Future Forum nosi tytuł „Od nowa”. Tytuł ten nawiązuje do wydarzeń, które rozegrały się we Wrocławiu po 1945 roku, kiedy nowi mieszkańcy miasta musieli wszystko zaczynać od początku. Radzenie sobie ze skutkami wojen i wielkich dziejowych katastrof, rozpadu wspólnot, klęsk żywiołowych i pandemii to wyzwanie aktualne także we współczesnym świecie. O tym będziemy rozmawiać podczas spotkań tegorocznego Remembrance and Future Forum.

W bogatym programie znalazły się międzynarodowe dyskusje, premierowe prezentacje projektów dotyczących kultury pamięci, pokazy filmów oraz koncerty. Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronie remembranceandfuture.com.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje konieczność rezerwacji miejsc za pomocą formularza na stronie remembranceandfuture.com

29 lip

31 lip

Czwartek, 14:00-20:00
Piątek, 14:00-20:00
Sobota, 11:00-21:00

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

Wstęp wolny