Warsztaty

Świąteczne Warsztaty w Zajezdni

Choć Boże Narodzenie za pasem to w natłoku świątecznych przygotowań warto znaleźć chwilę na odpoczynek i udział w „Świątecznych Warsztatach w Zajezdni”!

Chyba wszyscy się zgodzimy, że Wigilia nie byłaby tym samym bez aromatycznych pierniczków oraz bogato przystrojonej choinki. Z tego powodu Centrum Historii Zajezdnia oraz restauracja „Me Bistro” serdecznie zapraszają rodziców z dziećmi na dwa rodzaje warsztatów: zdobienia pierników oraz tworzenia ozdób choinkowych! Dzięki zajęciom zarówno starsze, jak i młodsze dzieci mogą rozwinąć kulinarne i artystyczne zdolności.

Warsztaty rozpoczną się 14 grudnia (sobota) o godzinie 11:00 w Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184.

Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacji można dokonywać pod nr telefonu: 71 715 96 82, 71 715 96 83 lub drogą mailową na adres: [email protected] W zgłoszeniu prosimy o podanie informacji, które warsztaty Państwo wybierają (nie ma możliwości zapisania się na oba). Po odbiór rezerwacji zapraszamy na Recepcję Centrum Historii Zajezdnia najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Uczestnicy (rodzice i dzieci) zobowiązani są do zakupu biletów w cenie 5 zł, które pozwalają następnie zwiedzić wystawę główną „Wrocław 1945-2016”. Wszystkie materiały warsztatowe są w cenie biletu.

Po zakończeniu zajęć zachęcamy uczestników do skorzystania z oferty restauracji „Me Bistro”.

14 gru

Sobota, 11:00-13:00

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

5 zł