Warsztaty „Koalicje dla Niepodległej”

Warsztaty realizowane w ramach programu szkoleniowego przygotowującego do realizacji projektów w ramach programu „Koalicje dla Niepodległej”.

Warsztaty realizowane są w ramach programu szkoleniowego przygotowującego do realizacji projektów w ramach programu „Koalicje dla Niepodległej”. Celami programu są: włączenie mieszkańców Polski we wspólne działania dotyczące lokalnej historii i dziedzictwa, w szczególności upowszechniające wiedzę o odzyskiwaniu niepodległości i odbudowy polskiej państwowości na poziomie lokalnym oraz krzewienie współpracy między podmiotami. Dofinansowanie w ramach programu „Koalicje dla Niepodległej” mogą otrzymać wyłącznie projekty realizowane we współpracy z partnerami.

Do udziału w warsztatach zapraszamy do udziału przedstawicieli instytucji kultury, organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych realizacją projektów animacyjnych dotyczących dziedzictwa kulturowego, adresowanych do lokalnych społeczności.

Szkolenia podzielone zostaną na dwa dni. Pierwszy dzień będzie dotyczył zagadnień partycypacji oraz animacji. Drugi dzień przeznaczymy na rozwój umiejętności budowania partnerstw oraz tworzenie wstępnych opisów własnych projektów przedstawicieli organizacji i instytucji obecnych na szkoleniu.

W trakcie szkolenia uczestnicy:

- poznają definicje i rodzaje partnerstwa

- otrzymają pakiet inspiracji i dobrych praktyk

- zaprojektują swoje partnerskie działania animacyjne

Termin i lokalizacja

4-5 lipca 2019 – godz. 9.30-16.30

Ośrodek "Pamięć i Przyszłość"

Adres: ul. Grabiszyńska 184, 53-235 Wrocław

Link do rejestracji:

https://docs.google.com/forms/d/1dcm5030q5Bi4UNBrKCAXHGYPD7s_DbVc2yR_RH9cHDU/edit

Szczegółowe informacje o warsztatach:

[email protected]

tel. 22 18 22 605

https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-bezplatne-warsztaty/

04 lip

05 lip

Wydarzenie całodniowe

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

Wstęp wolny