Aktualności

Zagłosuj na nas w plebiscycie Radia Wrocław

publikacja / 01-04-2020
banner

Decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w marcu br. zawieszona została organizacja wydarzeń kulturalnych, a wszystkie instytucje kulturalne zamknięto do odwołania. W tym trudnym dla wszystkich czasie większość organizacji przeniosła swoją działalność do świata on-line, aby wciąż pozostawać
w kontakcie ze swoją publicznością i zapewnić jej dostęp do interesujących, rozwijających treści. Również zespół Centrum Historii Zajezdnia zintensyfikował swoją aktywność w internecie. Pod hasłami #ZajezdniaOnline i #zNamiNieMaNudy regularnie przygotowujemy i publikujemy różnorodne materiały: wystawy on-line, lekcje historyczne, kreatywne zabawy dla dzieci, Fakty Retro, archiwalne materiały, ciekawostki… Wszystko to znajdziecie przede wszystkim na naszym profilu na Facebooku (link).

Nasze działania zostały dostrzeżone przez Radio Wrocław. W ogłoszonym niedawno plebiscycie działania Centrum Historii Zajezdnia to jedna z propozycji, na które można głosować i w ten sposób wybrać najlepszą dolnośląską inicjatywę on-line.
Głosować możecie na stronie Radia Wrocław (link), codziennie, do 11 kwietnia do godz. 15:30. Zachęcamy do oddania głosu na nas :)

MP