Aktualności

Usprawnienie wrocławskich osiedli - ostatnia debata z cyklu „Wrocław – miasto, które się liczy”.

publikacja / 20-04-2021
banner

W sobotę 24 kwietnia br. o godzinie 10:00 zapraszamy na debatę online pt. „Usprawnienie wrocławskich osiedli: profesjonalizacja, finansowanie, integracja społeczna”. Spotkanie odbędzie na Facebooku.

W trakcie ostatniej debaty realizowanej w ramach projektu „Wrocław - miasto, które się liczy” porozmawiamy o sposobach działania rad osiedli i wspólnie zastanowimy się, w jaki sposób warto wzmocnić te instytucje, będące na co dzień najbliższej problemów i potrzeb mieszkańców.

W dyskusji wrocławskich radnych osiedlowych reprezentować będą Joanna Stańczyk, radna osiedla Polanowice-Poświętne-Ligota, oraz Michał Kwiatkowski z Wrocawskiego Forum Osiedlowego, PZ Rady Osiedla Powstańców Śląskich i. Głosem miejskich organizacji pozarządowych będzie Michał Tekliński, prezez Stowarzyszenia Bezpartyjny Wrocław. Ze strony Urzędu Miejskiego udział w spotkaniu weźmie dr Jacek Pluta, Wicedyrektor Departamentu Spraw Społecznych. W debacie uczestniczyć będzie także dr Marek Mutor, Dyrektor Centrum Historii Zajezdnia, a za jej prowadzenie odpowiedzialna będzie dr Małgorzata Burnecka, prezes Fundacji Wroclife.

Debata jest ostatnim spotkaniem w ramach projektu realizowanego przez Centrum Historii Zajezdnia i Fundację Wroclife. Wydarzenie będzie publiczne i transmitowane na żywo na wydarzeniu na Facebooku oraz kanale na YouTubie. Zapraszamy do oglądania oraz do zadawania pytań w komentarzach podczas transmisji.

Więcej informacji o projekcie znaleźć można na dedykowanej mu stronie.

MP