Aktualności

Spędź z nami wirtualną majówkę!

publikacja / 22-04-2021
banner

Nie masz pomysłu na tegoroczną majówkę? Już masz! Dołącz do zajezdniowej Majówki Domówki Bis i świętuj razem z nami. Wyjątkowo, bezpiecznie, wygodnie, a przede wszystkim – ciekawie.

Z powodu pandemicznych obostrzeń i związanym z tym brakiem wydarzeń, a także z uwagi na dość kapryśną pogodę, większość z nas na tegoroczną majówkę wybierze swoje własne cztery ściany. Nie jest to jednak przeszkodą, by spędzić ten czas przyjemnie i ciekawie. Mamy dla Was zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie: wirtualny, trzydniowy maraton wypełniony interesującymi artykułami, quizami, ciekawostkami, archiwalnymi zdjęciami i filmami dla najmłodszych. Na tych, którzy nie mogą żyć bez adrenaliny czeka też konkurs – jedyne, co możemy zdradzić to tyle, że będzie on spod znaku fotografii.
Posłuchajcie jak o naszej Majówce Domówce Bis opowiada Emilia Deneko, Specjalista ds. projektów edukacyjnych:

W ubiegłym roku wirtualna Majówka Domówka sprawdziła się świetnie, dlatego i teraz, gdy możliwości świętowania majowego weekendu są mocno ograniczone, postanowiliśmy powtórzyć ten format. Dzięki temu każdy z Was może spędzić majówkę ciekawie, wyjątkowo, ale też wygodnie i bezpiecznie.

Nie zastanawiajcie się więc dłużej i dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku, jeśli zaś z niego nie korzystacie – zaglądajcie na stronę projektu Majówki Domówki Bis, gdzie na bieżąco będziemy udostępniać kolejne materiały. Tak więc – do zobacznie na majówce!

MP