Aktualności

Pozostajemy w sferze online

publikacja / 30-04-2020
banner

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości Zajezdnia pozostaje zamknięta dla publiczności.


Premier Mateusz Morawiecki ogłosił możliwość otwarcia instytucji kultury i muzeów od 4 maja br. Ostateczną decyzję pozostawił jednak dyrektorom i organom prowadzącym.


- Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo zarówno naszych gości, jak i pracowników, postanowiłem nie otwierać jeszcze Centrum Historii Zajezdnia dla zwiedzających – powiedział dyrektor dr Marek Mutor – Pozostajemy w sferze online. Na najbliższe dni przygotowaliśmy nowe atrakcje dla dużych i małych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej Majówki-Domówki, czyli świętowania w myśl zasady #zostańwdomu, ale niepozbawionego zabawy, w tym również aktywności fizycznej. Główny tematem, który podejmujemy w maju jest „75 lat powojennego Wrocławia”. We współpracy z Miastem Wrocław organizujemy cykl wykładów, pokazów filmów i to także wszystko online. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty #ZajezdniaOnline.


W połowie maja, w konsultacji z organami prowadzącymi, zostanie podjęta decyzja o planowanym terminie podjęcia działań z udziałem publiczności.