Aktualności

Najciekawsze wydarzenia i informacje na Twojej skrzynce e-mail

publikacja / 23-07-2021
banner

Chcesz wiedzieć, co się u nas dzieje? Interesują Cię wyjątkowe wystawy, ciekawe artykuły, wydarzenia czy materiały? Pasjonuje Cię historia, sztuka, Wrocław?
Jeśli choć na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak”, mamy coś idealnie dopasowanego do Ciebie: newsletter Zajezdni!

Centrum Historii Zajezdnia to niepowtarzalne wystawy – stacjonarne i plenerowe, wydarzenia – na miejscu i online, propozycje dla starszych i młodszych. Na liście naszych działań znaleźć też można konferencje, projekty badawcze, publikacje, koncerty, filmy, projekty edukacyjne czy sezonowe atrakcje – np. plenerowe kino letnie czy Pchle targi. Jeśli nie chcesz przegapić informacji o żadnej z tych atrakcji – zapisz się na nasz newsletter! Dodatkowo dostaniesz dostęp do naszych e-booków: „Rówieśnicy Niepodległej” oraz „Listy Millenijne”.


Aby dołączyć do odbiorców naszego newslettera wystarczy w formularzu zapisów podać swoje imię oraz adres e-mail – i gotowe! Od tego momentu średnio raz na dwa tygodnie na Twojej skrzynce pojawiać się będą najświeższe wieści z Zajezdni.


Zapisz się już dziś!

MP