Aktualności

Konkurs „Moje drzewo genealogiczne”

publikacja / 08-04-2020
banner

Zapraszamy do konkursu plastycznego „Moje drzewo genealogiczne”. Jest on okazją nie tylko na wygranie ciekawych nagród, ale też na kreatywne spędzenie czasu i pogłębienia wiedzy o swoich bliskich. Konkurs trwa do 10.05.br.

Drzewo genealogiczne jest plastyczną ilustracją danych o Waszej rodzinie. Stawiamy na pracę zespołową i kreatywność – to może być świetna zabawa da całej rodziny!

W obecnym czasie kontakt z bliskimi często jest utrudniony. Zachęcamy jednak, aby w bezpieczny sposób – np. wykorzystując dostępną technologię (telefon, internet) – pozyskać zdjęcia czy opowieści, które mogą posłużyć do zilustrowania Waszej rodzinnej historii. Może będzie to okazja by przeprowadzić „wywiad” z Waszymi rodzicami lub dziadkami? Być może dowiecie się czegoś nowego i ciekawego
o swoich przodkach?

Technika i format prac są dowolne. Gotowe pracę należy sfotografować, a zdjęcie zamieścić jako komentarz do posta konkursowego na profilu Centrum Historii Zajezdnia na Facebooku (link), w opisie wpisując „akceptuję warunki regulaminu”.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone pod koniec maja br. Pełen regulamin znajdziecie tutaj.

Czekamy na Wasze prace! :)

MP