Aktualności

Filmowo i kolorowo, czyli Bajkowe Poranki w Zajezdni

publikacja / 14-06-2021
banner

W niedzielę 13 czerwca spora grupka dzieci i dorosłych spędziła z nami wyjątkowy poranek. Wyjątkowy, bo bajkowy!

Bajkowe Poranki w Zajezdni są Wam z pewnością dobrze znane. Od ponad 2 lat, raz w miesiącu, zapraszamy w nasze progi na podwójną porcję zabawy: najpierw na seansie klasycznej animacji (do tej pory oglądaliśmy min. „Pomysłowego Dobromira”, „Dziwne przygody Koziołka Matołka” czy „Muminki”), a następnie na artystycznych warsztatach.

Atmosfera radości i kreatywności towarzyszyła nam i tym razem, gdy punktualnie o godz. 10:30 rozpoczęliśmy w naszym kinie studyjnym seans o przygodach psa Reksia. Po nim przenieśliśmy się do muzelanego foyer, by zająć się tworzeniem wachlarzy z papierowych talarzyków – w sam raz na zbliżające się lato.

– Nastroje dopisywały, zwłaszcza że było to pierwsze od dawna spotkanie stacjonarne. W poprzednich miesiącach, z uwagi na panującą pandemię, Bajkowe Poranki odbywały się głównie w formie wirtualnej. Mieliśmy dobrą frekwencję, bawiło się z nami 17 osób. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, wiele osób żegnając się obiecywało, że na pewno spotkamy się na kolejnym Bajkowym Poranku – opowiada Katarzyna Jeleń, Specjalista ds. projektów edukacyjnych i koordynatorka wydarzenia.

Na kolejne Bajkowe Poranki zapraszamy już 11 lipca.
Bilety w cencie 10 zł można zakupić w kasie Zajezdni, można też je zarezerwować ([email protected]; rezerwacje należy potwierdzić w kasie min. 15 minut przed seansem, w przeciwnym razie tracą ważność!). Liczba miejsc jest ograniczona.

MP