Aktualności

Centrum Historii Zajezdnia pozostaje zamknięte. Bądźcie z nami on-line!

publikacja / 15-01-2021
banner

Nasze zawsze gościnne progi wciąż pozostają zamknięte - na razie do 31 stycznia. Zajezdnia jest jednak dla Was dostępna, w formie on-line. Zachęcamy do „spotkania się” z nami wirtualnie i korzystania z naszej bogatej oferty.

DLA SPRAGNIONYCH WIEDZY O WROCŁAWIU codziennie, na naszej stronie www i na profilu na Facebooku, czekają #WrocławskieHistorie - w formie kartki z kalendarza i dłuższego artykułu.

DLA POSZUKIWACZY CIEKAWYCH OFERT mamy dłuuugą listę propozycji na #ZajazdniaOnline: publikacji, filmów, wystaw on-line, wykładów, przepisów na zabawy czy eksperymenty.

DLA STĘSKNIONYCH WYJŚCIA NA WYSTAWĘ przygotowaliśmy Wirtualną przygodę: spacer po wystawie „Wrocław 1945-2016”, czyli cykl filmów 360 i sporo ciekawostek.

DLA ŁĄCZĄCYCH ZABAWĘ Z NAUKĄ polecamy nasze quizy wiedzy w Zajezdniowych quizach na Action Tracku, których przekrój tematyczny może zawrócić w głowie.


Tęsknimy za Wami i mamy nadzieję, że już niebawem otworzymy dla Wasz wszystkich drzwi Zajezdni. Tymczasem staramy się robić wszystko, by pozostać z Wami w kontakcie i sprawić, by ten trudny dla nas wszystkich czas nie ograniczył dostępu do kultury, wiedzy i atrakcji.
Zapraszamy Was do śledzenia naszej oferty na naszym profilu na Facebooku, Instagramie oraz YouTubie, bo #zNamiNieMaNudy!


Iнформуємо, що до 17 Січня 2021 року Центр Історії Депо буде закритий для відвідувачів.

MP